• ŚWIĄTECZNA PROMOCJA - 25% TANIEJ
  W promocji wybrane modele wanien w systemie THERAPYMIX taniej o 25% + zagłówek GRATIS !!!
 • ŚWIĄTECZNA PROMOCJA - 25% TANIEJ
  Wanna z hydromasażem ARALIA 160x75 i 170x75 w systemie THERAPYMIX - teraz 25% taniej + zagłówek GRATIS !!!
 • ŚWIĄTECZNA PROMOCJA - 25% TANIEJ
  Wanna z hydromasażem ELEKTRA 170x75, 170x70, 170x80 w systemie THERAPYMIX - teraz 25% taniej + zagłówek GRATIS !!!
 • ŚWIĄTECZNA PROMOCJA - 25% TANIEJ
  Wanna z hydromasażem VOICE Lewa / Prawa 150x95 w systemie THERAPYMIX - teraz 25% taniej + zagłówek GRATIS !!!
 • ŚWIĄTECZNA PROMOCJA - 25% TANIEJ
  Wanna z hydromasażem ALTO Lewa / Prawa 160x100 w systemie THERAPYMIX - teraz 25% taniej + zagłówek GRATIS !!!

Ogólne warunki handlowe

zasady ogólne

Niniejsze warunki handlowe są wiążące dla stron, o ile nie została zawarta indywidualna umowa handlowa, która stanowi inaczej.

produkty

HYDRO TOP oferuje produkty na indywidualne zamówienie wykonywane zgodnie ze specyfikacją określoną przez nabywcę w ZAMÓWIENIU.

zamówienia

Zamówienia na produkty HYDRO TOP należy przesyłać wyłącznie w formie pisemnej za pośrednictwem strony internetowej HYDRO TOP, drogą e-mailową lub faksową.
Przyjęcie zamówienia zostaje potwierdzone przez HYDRO TOP.
Zamówienie jest wiążące dla stron z chwilą jego potwierdzenia i przyjęcia do realizacji przez HYDRO TOP.
Błędy w treści zamówienia obciążają nabywcę.

odbiór towaru

Zamówione produkty będą odbierane przez nabywcę w siedzibie HYDRO TOP w terminie do 10 dni roboczych od otrzymania informacji od HYDRO TOP o gotowości produktu do odbioru.
HYDRO TOP zobowiązuje się do zapakowania produktu w sposób zapewniający bezpieczny transport w określony przez niego sposób. Szczegółowe informacje o sposobie transportowania dołączone są do opakowania produktu.
Nabywca odbierający towar zobowiązany jest do sprawdzenia jakości oraz ilości odbieranych produktów i ich zgodności z zamówieniem.
Od momentu odebrania przez nabywcę produktu ryzyko jego uszkodzenia bądź utraty przechodzi na nabywcę.

transport

Na prośbę nabywcy HYDRO TOP dopuszcza możliwość realizacji dostawy towaru do nabywcy lub wskazany przez niego adres na terenie RP pod następującymi warunkami:
Koszt i sposób dostawy jest uzgodniony przez strony przy złożeniu zamówienia na produkt.
Koszt dostawy ponosi nabywca.
Nabywca zobowiązany jest sprawdzić towar w chwili jego odbioru pod kątem uszkodzeń mechanicznych.
W przypadku stwierdzenia uszkodzeń nabywca zobowiązany jest do wypełnienie protokołu reklamacyjnego w obecności pracownika firmy dostarczającej towar oraz bezzwłoczny kontakt z HYDRO TOP.
Podstawą rozpatrzenia reklamacji przez HYDRO TOP jest otrzymanie oryginału protokołu reklamacyjnego z odbioru towaru potwierdzonego przez pracownika firmy dostarczającej towar.
Zgłoszenia uszkodzeń mechanicznych wniesione bez protokołu reklamacyjnego z odbioru towaru oraz zgłaszane w innym terminie nie będą uwzględniane.

montaż

W ramach sprzedaży produktów HYDRO TOP nie zapewnia ich montażu.
HYDRO TOP zastrzega sobie prawo do oferowania swoich produktów z ich montażem przez autoryzowanych instalatorów.
Nabywca dla spełnienia warunków gwarancyjnych powinien zadbać o prawidłowy montaż produktu zgodny z warunkami określonymi przez HYDRO TOP w karcie gwarancyjnej.
Dla dokonania poprawnego montażu produktu nabywca może wystąpić do HYDRO TOP o wskazanie autoryzowanego instalatora jego produktów.

forma płatności

Faktura na zamówiony produkt zostaje wystawiona i wysłana do nabywcy w dniu poinformowania go o gotowości produktu do odbioru.
Przyjętą formą płatności za zamówiony towar jest przelew bankowy na konto HYDRO TOP do wystawionej przez HYDRO TOP faktury na zamówiony towar, przed jego wydaniem (wysyłką) lub zapłata gotówką przy odbiorze.
Ceny obowiązujące na produkty są prezentowane na stronie internetowej HYDRO TOP lub określone w aktualnej wersji drukowanej cennika dostępnego w siedzibie HYDRO TOP.

Opis pojęć

ZDOBIENIA Powłoka zewnętrznego wykończenia elementów hydromasażu, w standardzie w kolorze CHROM. Możliwe wykonanie innych powłok metalicznych (wg. wzornika)
WANNA + SYSTEM Wanna z systemem hydromasażu, w komplecie ze stelażem, przelewem, syfonem, podkładkami gumowymi na nóżki.
WANNA Wanna akrylowa w komplecie z nogami i zestawem montażowym do ściany.
OBUDOWA AKRYLOWA Obudowa z ABS z zewnętrzną powłoką akrylową do wanny jak i wanny z hydromasażem, w komplecie zestaw montażowy, przy zamówieniach z wanną zamocowany przy wannie,
OBUDOWA DO PŁYTEK Obudowa uformowana z płyty poliuretanowej przystosowanej do bezpośredniego obłożenia płytkami ceramicznymi. Cofnięcie umożliwia licowanie płytek z obrysem wanny. Zamówienia tylko z wanną, zestaw montażowy zamocowany przy wannie.
OBUDOWA Z DREWNA Obudowa licująca z obrysem wanny w okleinie drewnianej z kolorystyką i charakterystyką naturalną dla gatunku drewna. Odcień i faktura drewna może odbiegać od wzornika (uzależniona od naturalnego wybarwienia i struktury drewna). Zamówienia tylko z wanną. Możliwe indywidualne wykonanie obudowy w innej kolorystyce drewna.
OBUDOWA TOP FRONT Zabudowa wanny w formie wieloboku z półką zewnętrzną od 10 do 25 cm. Zewnętrzna konstrukcja z płyty typu WEDI jest przystosowana do bezpośredniego obłożenia płytkami ceramicznymi. Solidna aluminiowa konstrukcja wewnętrzna umożliwia regulację wysokości Otwierane segmenty obudowy umożliwiają praktyczny, łatwy dostęp pod wannę. Zamówienia realizowane są tylko z wanną.
PODŚWIETLENIE OBUDOWY (wszystkie rodzaje obudów) 8 punktów świetlnych zapewnia praktyczne i eleganckie podświetlenie dołu obudowy. Zastosowanie wysokiej światłości diod LED stanowi o jego długiej żywotności i oszczędności energii elektrycznej. Posiada niezależny włącznik z przewodem o długości 3 m umożliwiającym jego dowolną lokalizację.
STELAŻ Konstrukcja stalowa ocynkowana z ramą, podporami i nogami o regulowanej wysokości. Umożliwia stabilne ustawienie wanny bez konieczności montażu do ścian i podłoża.
ZAGŁÓWEK Uniwersalny zagłówek COMFORT (kolor czarny lub srebrny) do montażu za oparciem wanny.
UCHWYT uchwyt z tworzywa sztucznego do montażu na bocznym lub górnym rancie wanny.
NAPEŁNIANIE PRZEZ PRZELEW Element wypływowy do podłączenia do baterii (np. podtynkowej) montowany w otworze przelewowym umożliwiający napełnianie wanny.